Wyszukaj

Kim jesteśmy?

Koncepcja sklepu Zdrowo Uszyte nie wzięła się znikąd. Wiadomo. Na początku był muślin. Muślinowa pieluszka zakupiona nowonarodzonej córce była strzałem w dziesiątkę. Lekka, przewiewna, szybko schła. Produkt idealny. Zdobyła nasze serca, ale umysły chciały więcej. Przewiewna sukieneczka, równie przyjemna i delikatna dla skóry jak pieluszka? Czy sie da? I to pytanie zrodziło pomysł 🙂 …

Mam na imię Marta, jestem mamą Mai. I to dzięki Niej powstał ten sklep.

„Zapędy” krawieckie tkwiły we mnie od zawsze, nigdy jednak nie poszłam o krok dalej niż przeróbki ubrań w czasach liceum. Nie miałam do tego cierpliwości, brakowało mi fachowej wiedzy, by zacząć zajmować się tym na poważnie. Pojawienie się Mai przewróciło mój świat do góry nogami, dotychczasowe widzenie spraw przestało mieć sens, a chęć sięgania po więcej eksplodowała 🙂 W myśl naszej zasady „my dziewczyny mamy w sobie dużo siły”, wbrew zmęczeniu, niewyspaniu, wpojonemu krytycyzmowi i pesymizmowi (🙄) postanowiłam stworzyć markę ubrań spójną z tym, co dla mnie ważne. A ważne stało się to, co zdrowe. Bo Zdrowo Uszyte to przede wszystkim materiał naturalny, przyjazny dla skóry i życzliwy dla środowiska. Dlatego też GOTS. Certyfikat, który niesie ze sobą dużo dobra.

Kolekcja została stworzona w oparciu o prostotę i minimalizm, zgodnie z ideą, że mniej to najczęściej więcej. Ubrania zostały uszyte przy współpracy z bardzo przyjazną łódzką szwalnią. Są idealnie skrojone i solidnie uszyte. Dzięki zaangażowaniu i fachowej pomocy pani Magdy powstała kolekcja, która mam nadzieję da początek dalszej historii marki Zdrowo Uszyte.

Zdrowo Uszyte to również mój mąż – Marcin. Szara eminencja tego projektu. To on stworzył logo i jest odpowidzialny za „postawienie” sklepu. Zarywał noce, żeby pomóc mi z tym pomysłem. Zdrowo Uszyte jest więc naszą wspólną inicjatywą, którą z dumą się z Wami dzielimy.

Serdecznie zapraszam do zakupów 😊

Co nas wyróżnia?

1.

Produkt polski

Wspieramy rodzimą gospodarkę. Towary, które sprzedajemy zostały wyprodukowane w Polsce.
2.

Materiały przyjazne dla skóry

Ubrania i dodatki, które szyjemy posiadają w składzie 100% bawełny organicznej.
3.

Certyfikat GOTS

Materiał, z którego zostały uszyte nasze ubrania posiada certyfikat GOTS, wiodący na świecie standard certyfikujący organiczne wyroby tekstylne.
4.

Podejście do klienta

Naszym klientom oferujemy możliwość zwrotu zamówionego towaru w ciągu 30 dni.
5.

Wysoka jakość produktów

Wszystko co znajdziecie w naszym sklepie zostało wykonane solidnie, z niezwykłą starannością, w trosce o każdy szczegół.
6.

Dbałość o środowisko

Zamówienia wysyłamy korzystając z opakowań ekologicznych, wytworzonych z surowców przetwarzalnych.
Przejdź na górę